Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Tak jsem chtěl využít mnou proklínané fórum slev na booking, přičemž jsem si dal za cíl ignorovat spammery. No, není to sleva zadarmo :-) Mám návrh, jak tuto funkčnost vylepšit:

  • zrušit formu diskuse, jen láká ke spamování. Ideální diskusi úplně smazat, protože jinak se ji nezbavíme.
  • uživatelé se mohou registrovat do slev
  • uživatelé zadají hodnotu slevy (procento, částka a měna), podmínku (min objednávka)
  • služba bude zobrazovat slevy uživatelů v sestupném pořadí podle počtu komentářů (diskuse Slevy na booking nebude započítána)
  • bude existovat filtr - podle částky, měny, abych mohl snadno najít slevu, kterou jsem ještě nevyužil
  • bude existovat hledání podle uživatele (když budu chtít někoho konkrétního odměnit)
  • bude obsahovat vysvětlení, jak slevy na bookingu fungují. Určitě nejsem sám, kdo se spálil.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Tak jsem chtěl využít mnou proklínané fórum slev na booking, přičemž jsem si dal za cíl ignorovat spammery. No, není to sleva zadarmo :-) Mám návrh, jak tuto funkčnost vylepšit:

  • zrušit formu diskuse, jen láká ke spamování. Ideální diskusi úplně smazat, protože jinak se ji nezbavíme.
  • uživatelé se mohou registrovat do slev
  • uživatelé zadají hodnotu slevy (procento, částka a měna), podmínku (min objednávka)
  • služba bude zobrazovat slevy uživatelů v sestupném pořadí podle počtu komentářů (diskuse Slevy na booking nebude započítána)
  • bude existovat filtr - podle částky, měny, abych mohl snadno najít slevu, kterou jsem ještě nevyužil
  • bude existovat hledání podle uživatele (když budu chtít někoho konkrétního odměnit)
  • bude obsahovat vysvětlení, jak slevy na bookingu fungují. Určitě nejsem sám, kdo se spálil.

To je síce fajn plán, ale keď vidíš akým tempom sa to tu hýbe :-) Cestopisy nie sú hotové už rok takže takáto "feature" by tak skoro nebola

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

  • služba bude zobrazovat slevy uživatelů v sestupném pořadí podle počtu komentářů (diskuse Slevy na booking nebude započítána)

Úplne vidím jak pri tomto pravidle bude posledných " počet tonicove príspevky + 1" príspevkov v rôznych vláknach vo fóre od Márie, aby sa dostala na vrchol 😂 

Takže takéto pravidlo by myslím zaplevilo fórum ešte viac.. 

Za mňa by bolo riešením, aby dal každý svoj kód k sebe na profil aj s informáciou o akú zľavu sa jedná. A pravidelný prispievatelia by už ľahko vedeli na koho majú klikať keď chcú zľavu :)

0 Citovat

Vymýšlet kvůli slevám celou novou maintenance... to asi ne, kde je zaručeno, že s tím booking.com za 2 měsíce neskoncuje? Kód slevy v profilu - to není úplně blbý nápad, jen se ta sleva bude špatně hledat. Jako budu procházet profily, dokud na něco nekápnu? Muselo by se to taky domyslet. Já bych to nechal jak to je... ať si vlákno žije svým životem, spameři se za nějaký čas unaví a vykašlou se na to. Škoda kvůli tomu mrhat časem a penězi.

0 Citovat

guessWho napsal(a):

To je síce fajn plán, ale keď vidíš akým tempom sa to tu hýbe :-) Cestopisy nie sú hotové už rok takže takáto "feature" by tak skoro nebola


Prý letos do Vánoc :D  

0 Citovat

No myslím, že spameři se jentak neunaví. Google mi ukazuje na "slevy booking" jako první odkaz na to vlákno a typuju, že to bude podobně i podobnými keywordy...

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):


Prý letos do Vánoc :D  

Apríl už ale letos byl, ne? :) Možná kdybys vynechal to slovo letos...
0 Citovat

Len taka otazka do vetra... Co je tu vlastne lepsie ako na starom fore? Ale realne, nejaka funkcia fakt uzitocna alebo tak

0 Citovat

eremi napsal(a):

Apríl už ale letos byl, ne? :) Možná kdybys vynechal to slovo letos...

Byl, ale ja si to nevymyslel :) Mel jsem ty Vanoce nespecifikovat rokem ;) 

0 Citovat

Jano napsal(a):

Úplne vidím jak pri tomto pravidle bude posledných " počet tonicove príspevky + 1" príspevkov v rôznych vláknach vo fóre od Márie, aby sa dostala na vrchol 😂 

Takže takéto pravidlo by myslím zaplevilo fórum ešte viac.. 


Ok, tak je řadit podle stáří profilu

0 Citovat

Ale jak píše mirjur, venovať takejto hlúposti čas je fakt zbytočné. Odstránenie toho vlákna z hlavnej stránky je postačujúce :)

Určite sú tu doležitejšie veci na riešenie, viz. vaše príspevky na funkčonsť stránky a fóra. 

0 Citovat

Koukám, že téma Booking bude asi přetrvávat. Určitě tomu nechceme věnovat větší pozornost, než si zaslouží. Otravovalo nás to, tak jsme téma skryli. Důvod vymýšlet další prostory pro prezentování odkazů moc nechápu, ale dejme tomu, že třeba, na konci cestopisů by mohla být forma podpoříš mě těmito referraly. Ale raději bych to nechal už být.

Když jsme u těch cestopisů, už máte předepsané zásoby v šuplíku? Řekněme, že to hlavní (editor) je funkční a teď zbývá odladit nezbytné minimum pro funkčnost a prezentaci hotových článků, zbylé detaily a co si bude obecenstvo přát budě přibývat za chodu.

0 Citovat

Já tedy slevu využil, ale hledat v té záplavě ne-spammera bylo peklo. Mít možnost kliknout na něčí profil a vzít si jeho slevu, by bodlo. Ale ještě jednou dík za skrytí té žumpy.

0 Citovat

Kdyz tady byl ten navrh na ty referraly v profilu ci zahlavi. Tak ty cestopisy bude mit kazdy jako samostatny profil? ( tj. Budu muset napr. kliknout na Tonica a tam si to teprve otevru ) nebo neco na principu pruvodcu? ( tj vse pohromade.. ) Ono kdyby se slo pres profil na ten cestopis, tak nekam tam by se dalo najit misto na vlozeni referralu od bookingu apod... 

Snad to nekdo pochopi, co myslim:-D 


PS: overil jsem si to ted spamem, ze to hlavne Marii hlida programek, ktery zaregistruje vetsi pocet odpovedi a hned to spamuje. A moc bych to nemazal, jak se navrhuje. To by zase spamovalo cele forum. 

0 Citovat

Mohli bychom si ti referraly napsat do "o mě" v profilu. Autoři by nám tady potom mohli dodělat nějaké inteligentnější vyhledávání (příp. umožnit ve vyhledávacím políčku nějaké tagy, filtry... abych mohl říct, že hledám třeba uživatele...).  Potom bych mohl např. zadat podmínku "hledej uživatele s 100+ příspěvky, registrací starou alespoň 3 roky a aby měl v popisu www.booking.com/s/"

0 Citovat

Kam zmizela mapka destinací u každé akce? Přišla mi celkem užitečná.

0 Citovat

Google razantně změnil ceník, rozuměj pro nás o 3000 % zdražil :)

Tak než najdeme a překlopíme řešení na jinou alternativu, byli jsme nuceni mapy osekat a nechat alespoň na průvodcích. 

0 Citovat

Rozumím. Je to náhoda, zrovna jsem narazil na tento článek, třeba vám to přijde užitečné.

Edit: nejde mi vložit odkaz, takže do googlu "here-attacks-google-maps-with-new-freemium-website-plan"

0 Citovat

https://venturebeat.com/2018/08/...i-changes/

0 Citovat

Díky, už máme nastaveno na Apple mapy, jen čekáme na autorizování společnosti pro vývojářský účet.

0 Citovat

Mapy jsou zpět.

Zeptám se ale na něco jiného – už máte šuplík plný cestopisů?

0 Citovat

Píšu si je na blog (www.literak.cz). Šla by varianta, že upoutávku dám sem (třeba třetinu) a pak by byl odkaz na můj blog?

0 Citovat

Též už cosik mám. Zatím jen texty

0 Citovat

Win 10 Enterprise (legal:-) + Explorer 11 - stránka s SZ se zobrazí, že je nepoužitelná. Ve fóru se nezobrazí lišta s fonty, vložením odkazů a obrázků. Je nějaké řešení? Bohužel Explorer potřebuji, protože jej bohužel vyžaduje některý SW a systémy obchodních partnerů... U Win 7 to bylo myslí stejné.



screen-shot-09-05-18-at-11-14-am.jpg

0 Citovat

Nějak špatně se zobrazuje vyhledávač letenek na mobilu. Žádné letenky se nezobrazí 


screenshot-20180915-111056.png

0